Petrányi Gyula Klinikai Immunológiai és Allergológiai Doktori Iskola

 

 Főoldal

 

 Oktatók

 Dokumentumok

 Témakiírások

 Hasznos oldalak

      

A doktori iskola törzstagjainak és akkreditált oktatóinak névsora

Név Személy típusa Drótpostacím teljes munkaidejű állás
András Csilla andrascsilla@yahoo.com DE, egyetemi oktató
Antal-Szalmás Péter alumni@dote.hu DE, egyetemi oktató
Bácsi Attila törzstag etele@med.unideb.hu DE, egyetemi oktató
Barta Zsolt zsbarta@gmail.com
Bodolay Edit törzstag edit.bodolay@gmail.com DE, egyetemi tanár (professzor)
Csiki Zoltán csikiz@yahoo.com DE, egyetemi oktató
Csípő István csipoi@freemail.hu DE, további (tud. mts)
Csorba Roland drcsorbaroland@gmail.com DE, egyetemi oktató
Dankó Katalin törzstag katalin.danko@gmail.com DE, egyetemi tanár (professzor)
Erdős Melinda törzstag melinda.erdos@yahoo.com DE, egyetemi oktató
Gaál János gaalja@freemail.hu Debreceni Kenézy Gyula Kórház, további (főorvos)
Gyimesi Edit egyimesi@freemail.hu DE, egyetemi oktató
Hajdú Edit horvathne.hajdu.edit@med.u-szeged.hu SzTE, egyetemi oktató
Hunyadi János törzstag emeritus hunyadi@dote.hu DE, egyetemi tanár (professzor)
Kósa Lajos kosal@hu.inter.net
Maródi László törzstag lmarodi@dote.hu DE, egyetemi tanár (professzor)
Müller Zsófia zsomu@freemail.hu Fejer Megyei Szent Gyorgy Korhaz, Infektologia Osztaly, további (osztalyvezeto)
Nagy Kálmán hzssznk@vipmail.hu
Réthy Lajos Attila retlaj@gmail.com Országos Gyermekegészségügyi Intézet, további (vez., főtanácsos)
Semsei Imre semsei.imre@foh.unideb.hu DE, egyetemi tanári beosztásra pályázik
Sipka Sándor sipka@iiibel.dote.hu DE, egyetemi tanár (professzor)
Surányi Péter suranyip@freemail.hu
Szántó Antónia szantonia77@gmail.com DE, egyetemi oktató
Szegedi Andrea törzstag aszegedi@dote.hu DE, egyetemi tanár (professzor)
Szilasi Mária mszilasi@dote.hu DE, egyetemi tanár (professzor)
Tarr Tünde drtarr.tunde@freemail.hu DE, egyetemi oktató
Tóth Beáta törzstag toth.beata.anna@freemail.hu DE, egyetemi kutató
Végh Judit veghjudit.dr@gmail.com DE, egyetemi oktató
Zeher Margit törzstag zeher@iiibel.dote.hu DE, egyetemi tanár (professzor)